Úplněk 13. kapitola

26. dubna 2009 v 11:27 | Mish@ |  Úplněk

13. kapitola: Program na večer


Ještě jsme ani nestačili zavřít dveře a už jsme se zase vášnivě líbali. Narazil mě na ně a ruce mi dal vedle hlavy, z každé strany jednu.
Po chvíli se odtáhl a usmál se na mě.
"Tak co ty dnes plánuješ na večer? Jen doufám, že to není nic v Emmetově stylu…"
"Hmm… Něco bych tu měla…" mrkla se na něj laškovně.
"A jaký by ten tvůj nápad byl?"
"Rozhodně zajímavější, než ten Emmetův."
"Tak to by mohlo byt zajímavě…" řekl a jedno obočí mu vyletělo nahoru.
Usmála jsem se na něj a udělala něco, co asi Edward vůbec nepředpokládal. Bleskově jsem se zohla, podvlíkla se pod jeho ramenem a utekla do koupelny. Tohle asi fakt nečekal… No… To je výhoda toho, že mi nevidí do hlavy. Musela jsem se pro sebe v duchu uchechtnout. Samozřejmě jsem měla jiné plány, než strávit celou noc v koupelně, nejsem přece Alice, ale chtěla jsem Edwarda nechat trošku podusit. Ať se těší na to, co přijde.
pomalu jsem se svlékla a vlezla jsem si do sprchy. Pustila jsem si teplou vodu a uvolňovala jsem se… Sice jen mou mysl, protože moje svaly by neuvolnilo nic… To víte, kamení…
Ve sprše jsem stála asi půl hodiny… Když jsem vylezla, tak se na dveřích ozvalo tiché zaklepání.
"Ťuky, ťuk…" prozpěvoval si Edward nešťastně za dveřmi. "Lásko, tak mě pusť, notak, nebuď na mě zlá…" škemral. Měla jsem sto chutí ho opravdu pustit, ale udržela jsem se. Chtěla jsem svoje překvápko dotáhnout do konce…
"Miláčku, tu chvilku to ještě vydržíš…" škádlila jsem ho.
"Neee…" zakňučel zoufale.
"Dej mi pět minut, ano lásko? Slibuju, že se ti to vyplatí." řekla jsem svůdně a dál se zabývala jen přípravou.
Na nohy jsem si natáhla síťované punčochy s mega okama, které byly poskládané do květů, černé tanga, které víc odhalovaly, než zahalovaly a krajkovanou košilku ani ne do půl zadku. Vykouzlila jsem si kouřové líčení a na rty jsem si dala rudou rtěnku. Tuhle kombinaci jsem používala, když jsem Edwarda sváděla. Naučila mě to Alice. V některých věcech jsem jí fakt vděčná. Třeba za tohle oblečení. To jediné jsem nakupovala opravdu s radostí, i když vím, že to víckrát na sebe nevezmu. Nevydrží to.
Když jsem se na sebe potom podívala, tak jsem se musela smát. Vypadala jsem, jak kdybych utekla z bordelu… Ale co, Edwardovi se to bude líbit. Naposledy jsem si upravila moje rozpuštěné vlasy a odemkla. Čekala jsem, co se bude dít. Nic? To je podezřelý…
Pomalu jsem otevřela dveře, ale jen na malou škvírku. Vykoukla jsem, ale nikde v pokoji jsem ho neviděla. Právě jsem se chystala se nadechnout, abych zjistila, jestli tady opravdu není, ale v tom se dveře prudce rozletěly.
Edward stál za nimi a čekal na mě. Dveře rychle zabouchl a natlačil mě na ně. Nevím co s těma dveřma má. Začal mě opět líbat, ale teď to bylo mnohem naléhavěji. Ještě že mám neslíbatelnou rtěnku, jinak by byl totiž Edward celý červený. Díky Alice říkala jsem si v duchu.
Ale v tom už jsme leželi v koupelně na podlaze.
Ptáte se, jak je to možné, když jsme byli v pokoji? Edward mě na dveře totiž tlačil tak silně, že jsme je provalili a proletěli až do koupelny. To nás ale v naší činnosti vůbec nezdržovalo. No co… Však jsme jen rozbili dveře…
Edward se ode mě odlepil a s povzdechem si stoupl. Asi usoudil, že ve dveřích to fakt moc pohodlné není. Vzal mě do náruče a hodil mě na postel tak, rychle, až se u ní ulomila noha. Neměla jsem ani čas se tomu smát, protože si lehl na mě a líbal mě.
Chvíli na rtech, ale ty mu potom přestaly stačit. Vykasal mi košilku a líbal mě na břicho.
Když jsme byli v nejlepším tak se ozvalo rychlé zaklepání, ale návštěvník nečekal, až mu dovolíme vstoupit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BellaCullen BellaCullen | Web | 16. května 2009 v 18:58 | Reagovat

a co 14. kapitola??? O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama