Utíkejte, Mish@ se vrátila a je ještě nudnější než dřív

16. září 2010 v 11:15 | Mish@ |  Postřehy všedního života....
20
Ano, Oh my God!
Vrátila jsme se a se mnou i můj netřeskutý humor.
Poslední dobou jsme aktivitou zrovna neokypovala a chtěla bych to napravit.

Dlouho jsem přemýšlela nad BTM a ještě pořád nevím co s ní mám vlastně udělat. Mám takové nějaké představy, ale moje původně vymyšlená zápletka už se mi nezdá tak geniální jako předtím.

V jeskyni jsem se taky zasekla na mrtvém bodě. Zlomáti už sice svou část napsala ale mně momentálně nenapadají žádné vtipné zápletky, do kterých bych se mohla pustit. Ano, moje múza opět odcestovala na Sybiř. Nebo se ještě nevrátila? Jo, to je otázka...


O prázdninách jsem se tu vůbec nezjevovala. Mohla bych říct že jsem nebyla doma, ale kdybych chtěla, nějaký čas bych si našla. Prostě jsme nevěděla co psát. Zážitků mám sice hromadu, ale nechtělo se mi je interpretovat. No, prostě, za prázdninama jsme udělala tlustou čáru. A jede se dál.

A teď nějaké ty dobré zprávy:
Konečně se mi povedlo nainstalovat photoshop, takže se o víkendu pochlubím s mými výtvory. Jako začátečník sice nemám žádné závratné výsledky ale s úspěchem to předčilu všechnu mou dosavadní tvorbu...

Nevím jestli i tohle bdete považovat za dobrou zprávu, ale přes prázdniny jsme si ujasnila priority. Uvědomila jsem si, že jsem až moc žila ve virtuálním světě a vyhlásila jsem comeback do reality. Na PC už se zdržuju mnohem kratší dobu než dřív. Čestný skautský:D

Ohledně blogu. Postřehy se tu budou objevovat jen pokud nějaké opravdu budou:D Taky bych sem chtěla dávat nějaké mé ne zrovna dokonalé fotky. Nejsem sice žádný umělec, ael myslím že to není ani nejhorší.

A na závěr? Jsem ráda, že ikdyž jsem tu celé prázdniny nebyla, stejně jste na mně nezanevřeli.

S láskou,
Vaše Mish@ (momentálně trčící ve škole a čekající na konec světa v podobě účetnictví)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Milujete mně?

Ano
Ano
Ano

Komentáře

1 GuGluGi GuGluGi | Web | 16. září 2010 v 11:58 | Reagovat

Jsem na tom podobně jak ty, o prázdninách jsem byla na blogu asi dvakrát, nebyl čas, nálada a nechtělo se mi psát, vůbec jsem nebyla doma, ale zážitků plno :D Slíbila jsem že je napíšu, ale vůbec se mi do nich nechce, tudíž jsem začala od znova, stejně jako ty, tlustá čára za prázdninami .. :D hele přijde mi to, jak kdybych ten článek psala já :D mluvíš mi z duše ..

2 Mischa Mischa | Web | 16. září 2010 v 12:17 | Reagovat

Tak koukám, že jsem nebyloa jediná, kdo měl "takovéto" prázdniny xD S povídkami jsem an to podobně... Po dlouhé pauze už se mi nezdá všechno tak dokonalé.
Stejně tak jako nechuť vůbec psát :-D

3 Alciellë Alciellë | Web | 16. září 2010 v 14:16 | Reagovat

Škoda, že takovou silnou vůli nemám i já. Bohužel prázdniny jsem byla na počítači, ale taktéž jsem si je i užila venku :) a poznala tak tu nejlepší kamarádku. Můžu ti dát ale čestný slovo, že příští léto nic takového nebude =D Budu tu mít na měsíc kámošku a pak brigáda a stavění :(  Někdy je dobrý se vrátit do reality.. :)
Na tvou tvorbu se těším, já s Photoshopem teda moc neumím =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama