Katastrofa se blíží

8. listopadu 2010 v 17:27 | Mish@ |  Postřehy všedního života....
Byla jsem zlomena a v pátek jedu na diskotéku. Pevně doufám, že to ve zdraví přežijou hlavně moje sluchové kanály, protože ta muzika pro mně je vždycky strašné utrpení. Naštěstí se ale nejde tancovat, ale hlavní prioritou večera bude požívání alkoholu (tohle jste jako neviděli) a následné dostavení se domů nejlépe v střízlivém stavu. Doufám, že to nebude moc velký problém...

No každopádně pokud bych se potom dlouho nehlásila, připravila jsme si pár katastrofických scénářů.
1) Tak jsme se zliskala, že jsem skončila v nejaké škarpě, náhodou jel okolo popelářský vůz a nabral mně v domění, že je to jen nějaká kupa hadrů, takže jsem skončila na skladce a momntálně se snažím dostat se někam do civilizace. Tohle mi strašně připomělo písničku od Tří Sester, Toi Story, Příběh sraček:D Pro lepší představu přikládám odkaz, protože je zrušený vkládání.
2) Dělala jsme nějaké výtržnosti (příklady raději neuvádím) a sebraly mně benga. Takže nespíš zrovna sedím hezky v chládku na Břeclavské služebně. Kdo mi přinese do vězení pomeranče?
3) Zbláznila jsme se z přemíry hudby jinat taky zvané sračky a nyní si hezky vysedávám v polstrované cele, rvu si vlasy nebo si myslím, že jsem Napoleon, Hamingway nebo Lara Croft. Poslední zmiňovaná verze by byla asi to nejhorší. Hlavně pro ošetřovcatele.
4) Poslední a taky nejpravděpodobnější verze, matka mně zabila, takže akorát čuchám fialky zespodu.

Doufám, že mi budete držet palce, připadám si na smrt totiž ještě docela mladá.

No a jelikož za chvilku valím na večeřu, tak se loučím.

S pozdravem,


Mish@
majitelka blogu


PS: Toho posledního si nevšímejte, právě jsme totiž dokončila úkoly do paeku, kde jsme musela 4x vytvořit strašně divnej dopis v strašně divné mluvě a asi mi za pět vteřin upadnou prstíčky... To by byla smůla ne?;-)

Zdroj obrázku se objeví, když na něj najedete;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alciellë Alciellë | Web | 12. listopadu 2010 v 13:29 | Reagovat

Taky se chystám udělat nový projekt na blogu, ale až mi přivezou domů notebook, štve mě, že jsem bez něj zrovna ted, když marodím, protože doma je to otrava, když nemám jak pracovat na blogu, tady na bráchovým počítači to mám zakázaný =D. Tu diskotéku ti schvaluju =D, já byla v pátek a bylo to hustýýý, škoda, že jsem musela ve tři domů, ale možná to bylo dobře, jinak bych se asi opila.. takhle jsem byla akorát v náladě :). Takže at žije chlast! ;)

2 nat nat | Web | 29. listopadu 2010 v 10:43 | Reagovat

pekný nápad s projektom ..najviac sa budem tešiť na three days grace a the pretty reckles :)...
a ako vidím, na blog stále píšeš, takže sa hádam žiadny katastrofický scenár neudial ;-)  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama