Demon's Captive - Stephanie Snow

30. prosince 2010 v 12:07 | Mish@
Když bitva zpustoší její svět, Charity je ponechána bez rodiny a přátel. Bojovníci z nebe decimují planetu a shledávají její lidi nehodné žití. Po zoufalé snaze zachránit si život je chycena svým nejkrutějším nepřítelem, velitelem Melmanonem.

Melmanon je hrdina známý svou krvežíznivostí a zálibou v mučení, znuděný válkou je žhavý na každou novou výzvu. Když Charity po šest dní uniká zadržení, jeho hrdost dostane výprask, takže začíná opatrně plánovat pomstu. Ale její naprostá poddajnost mu přijde jako super cena, takže upouští od plánu na vraždu a udělá ji svou "mučící otrokyní".

Neochotně svědena brutální dominancí svého pána se Charity stává uchvácenou. Dokonce ani tvrdý bič trestu nemůže ztlumit její sexuální touhu a ona je rozpolcena mezi touhou utéct... a touhou zůstat.

Jak tenhle zatvrzelý pojovník používá svou bezbranou zajatkyni pro své i její potěšení zjišťuje, že dávat může být stejně uspokojující jako přijímat. Rozpolcen mezi monstrem a mužem, který chce lásku své otrokyně, se musí Melmanon rozhodnout, jestli je lepší být milován nebo obáván.Možná je to divný, ale nejdřív mně na téhle knížce zaujala ta ohyzdná obálka. Ten chlapec mi připadá jak úchyl s malou hlavou, o té štětce ani nemluvím. Ale poznámka vydavatele pod anotací vzbudila můj zájem. Sami posuďte, co to o mně vypovídá.


Tato kniha obsahuje přímý popis sexuálních scén, grafický jazyk (což upřímně řečeno nemám tucha, co by to mělo být) a situace, které by někteří čtenáři mohli shledávat problematickými: Bondáž, D/S, pochybný souhlas, bičování, mezidruhový sex.


Na jednom serveru, kde se nachází obzvláště knížky tohodle rázu, je knížka ohodnoce dvěma CHilli papričkama. Takže to asi nebude pro slabé povahy:D

Nejsem si jistá, jestli se k téhle knížce někdy dostanu, pokud ji tedy nehodlají vydat u nás, protože teď se právě prolouskávám v AJ Last Sacrifice a než tohle přečtu, asi to bude chvilku trvat. A po VA plánuju vrhnout se na další díly Anitky v originále. Doufám, že se Axie podaří 12. díl přeložit ještě než dočtu VA. No uvidíme.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Wicky Envy Leviathan Wicky Envy Leviathan | Web | 30. prosince 2010 v 12:29 | Reagovat

XDD Whoaaa vizera to šupovo ^^

2 yakary jackie sparrow yakary jackie sparrow | Web | 30. prosince 2010 v 13:23 | Reagovat

mohlo by to býti zajímavé...=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama