Tak co, nahodíme Vánoční režim?

20. prosince 2010 v 12:20 | Mish@ |  Postřehy všedního života....
Venku je pořád hnusně a já navíc sedím ve škole. Co víc si přát? Pěkně písemeška po ránu je v předvánoční pondělí úplně ideální. Mimochodem, už jsme se zmínila o tom, že už se vidím úplně jinde? A mám e tu ještě třešničku, zítra je sportovní den! Včera jsme mutter asi půl hodiny ukecávala abych tam nemusela, ale jelikož byla drsná jak šmirglpapír, pěkně povalím cvičit. Aspoň že tomu středečnímu kinu jsem se vyhla. "Celá" škola půjde na Habbermanův mlýn. To i ten minulej Jánošík byl snad lepší volba. Mno, Květa se pomstila...

A k topmu Vánočmínu režimu? Zrada, chtěla jsem sem hodit svůj úžasný Vánoční avatar, ale bohužel jsem si ho nějak zapomněla nahrát do galerie. ERRoR:D Takže Vánoce tady začnou cca ve středu, pokud se budu doma nudit, což je nepravděpodobné, protože jsem se pustila do čtení anglických knížek. Zase. Jsem asi na 50. stránce knížky Halo od Alexandry něco. Je to o andělech a zatím to nevypadá vůbec špatně.

Ale nejen moje virtuálůní knihovna zaznamenala přírustek. V mé knihovně si teď spokojeně hoví Chuť temnoty kterou jsem ulovila v Brně při příležitosti matematické exkurze. A dokonce jsem v Levných Knihách ulovila i druhý díl:D Takže mám zase na cxhvilku co číst. Mno a další dávka snad přijde od ježíška. Napsala jsem si asi o 8 knížek a už s jistotou vím, že 4 z toho dostanu. A doikonce 3 z toho jsou z té lepší poloviny. Ted se naskytla otázka, jak o om vím že? Ale to je tajemství:) Přemýšlela jsme ještě o tom, že bych napala jejden dodatečný dopis, protože v Knižním klubu vychází box Školy noci 1-5, který by mně docela lákal. Ježíšek asi bude muset v nočních hodinách navštívit nějakou slaběji střeženou banku.

No a o co jsem si ještě napsala? jelikožř jsme od přírody velmi skromný člověk, tak jsem si kromě dříve zmíněných 8 knížek objednala sluchátka s co nejětšíma grádama (moje věrné špuntíky už začínají čím dál tím častěji stávkovat) a nějaké to skvělé cédéčko nejlépe Nightwish nebo Tarju.

A copak by ste vy nehodné děti chtěli pod stromek? No každopádně ode mně nic nečekejte. jedinej dárek tady bude pro mně;-)

Jooo, a už jsme dostala jeden předvánoční dárek:D MOR budou ve Vizovacích, jelikož jsme to zaspala, děkuji Lawiane za info. Mimochodem, pokud jste Tarjofilové, určitě se k ní podívejte:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Justinka Justinka | Web | 20. prosince 2010 v 14:13 | Reagovat

Já už chci taky vánoční režim!!! Knihy ti závidím, kéž by byl Ježich ke mě stejně milý.

2 Alciellë Alciellë | Web | 20. prosince 2010 v 15:26 | Reagovat

Taky jsme trčeli ve škole. Dvě hodiny přednáška, 5 hodin sledování filmů =D. Zítra píšu opravnou čtvrtletku z matiky, protože jsem to asi měsíc odkládala s tím, že stále něco na tom nechápu =D. Byla jsem líná si to napsat. Dárky od Ježíška jsem už dostala - peníze, foťák, rifle, tričko a k tomu si dokoupím pásek. Možná se ještě něco ukáže =D. Já vůbec ted nečtu, i když doma mám knížku už asi měsíc =D. Ale zato čtu anglický časopisy Bridge a mám konečně doma Aktivátor, nebo jak se to jmenuje. Učebnice ájina, kde se cvičíš na maturitu, máš k tomu cédéčka, vysvětlení gramatiky apod., různé poslechovky, texty, atd... Zatím jsem to proběhla letmo. No... o Vánocích se nudit nebudu. U nás mrholilo, ale ted docela dost sněží. Taky se chystám změnit design na blogu, ale zatím mě nic nenapadá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama