Incubovy sny - Laurell K. Hamilton

4. února 2011 v 11:07 | Mish@ |  Přečteno
Vždycky to může být horší. Nevěříte? Věřte.

Uprostřed Larryho a Tamyiny svatby je Anita zavolána k vraždě prostitutky. Objeví několik upířích kousnutí ale žádné stopy, které by naznačovaly, kdo je vrah. Tedy kromně toho že je to banda upírů, kteří nepatří Jean-Claudovi. Anita je sice skálopevně přesvědčená, ale jsou tu někteří lidé, kteří to považují za komflikt zájmů. Chodí přece s Vládcem města.

Ale ani vyšetřování vraždy ji neuchrání od slíbeného tance s Nathanielem. Nathaniel doráží a poté co ho Anita odmítne, utíká ven. Následuje rozhovor s Jasonem, jedinýmmužem, od kterého si Anita nechá kázat o svém milostném životě a nenaštve se za to.A taky že dostane kvůli Nathanielovi pořádnýho zdrba. A ještě si zvládne všimnout hádky mezi Ronií a Louiem.

Jede domů pevně rozhodnutá jít s Nathanielem na poslední metu. A když se na scéně objeví Damian, přibere ho do party. Jenže shodou nešťastných náhod dá Anita Damianovi čtvrté znamení a kolektivně odpadnou.

Možná by to nebylo tak zlý, kdyby se všichni neprobudili za východu slunce a Damian se z toho nezbláznil. Upíři jsou ve dne mrtví. Ale vysvětlete mu, že nehoří. Při pokusu o zpacifikování je Damian všechny kolektivně dobije a kdyby se na scéně neobjevil Richard, nejspíš by z nich ze všech zvyla jen hromádka hadrů. A čím uklidníte svého znovuzblázněného upírského služebníka? Anita si Damiana znovu připoutá a následně s ním má přede všemi (což zahrnuje i Richarda) sex.

Po malém představení v kuchyni a polopsychoanalýze jede Anita do práce. Po náletu Ardeur je ale ohrožena nejen Anitina profesionální pověst.

Jaké nové síly přinese vešm zúčastněným nový triumvirát? A dokáže Anita chytit sériové vrahy před tím, než bude počet obětí moc vysoký?Každý kdo občas zavítá na můj blog určo ví, že jsem Anitofil. Léčení nepomáhá. Tenhle díl byl jeden z nejprosexovanějších, jaké jsem kdy četla. Jedinej kdo mi tady chyběl byl Asher a Edward. Mimochodem, tohle je jedinej díl, ve kterým Anita nerozsekala všechny špatňáky, coš docela čučím. Jsem si jistá, že tímhle to ještě nezkončilo a že v některém z dalších dílů je dorazí. Další díl bude vydanej za 10 dní a... Uááá... Já se nemůžu dočkat:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anchadelfoto anchadelfoto | Web | 4. února 2011 v 12:43 | Reagovat

Zůčastněte se hlasování ve fotosoutěži nebo se zaregistruj a mužeš soutěžit take na

http://anchadelfoto.blog.cz

nebo jestli nemáš náladu na focení a máš chmurné myšlenky tak se mrkni na

http://poradnapartnerska.webnode.cz/

zde si mužeš promluvit o tom co tě trápí.

Přeji příjemné brouzdání po netu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama