Jen na skok

29. března 2011 v 12:23 | Mish@ |  Postřehy všedního života....

Ehm... Blog.cz se mnou zase nespolupracuje. Zmizela mi navrchu lištička, takže nevím, jak ten článek bude ve finále vypadat.

Za pět dvanáct

Pokud přemýšlíte o tom, že byste se přihlásili do mé giveaway, máte poslední šanci, protože dotazník se zítra o půlnoci uzavírá. Takže neváhejte a dotoho. Nezabere vám to ani pět minut a šance na výhru je opravdu vysoká.

Krutá realita.

Ani nevíte, jak pro mě, byť jen po tom víkendu, byl návrat do reality složitý. V noci ze soboty na neděli se měnil čas ale já ještě pořád jedu na ten zimní, protože jsem líná si ho přehodit. Bijte mě.

Včera jsme měli ve škole až na desátou, takže jsem vztávala v 7, ale věřte mi, že se mi tak strašně nechtělo, že jsem uvažovala o tom, že použiju nějaké kouzlo neviditelnosti a ještě si aspoň dvě hodiny pospím. Vy to o mě možná nevíte, ale já moooc ráda spím.

Hon na múzu

Začala jsem opět koketovat s myšlenkou psaní. Jak jste si určitě všimli, můj poslední seriózní umělecký počin pochází z června minulého roku a to Belle Morte a úplně poslední je říjnový díl Better Than Me - povídky, která pravděpodobně nebude nikdy dopsána, protože jsem začala z úplně blbého konce.
Poslední dobou hodně pročítám články jak na blogovém uviversu, tak v různých časopisech o tvoření příběhu, charakterech a různých spisovatelských serepetičkách a v hlavě se mi pomalu začíná rodit něco, aspoň pro mě, zajímavého.

Jediné, co je ohledně nového příběhu jasné, je že než si sama pro sebe sesmolím všechny poznámky a nastuduju si všechny potřebné informace, pravděpodobně mě to přestane bavit. Ale jak říká Pevnost, největší zbraní spisovatele nejsou ani popisy, ani charatery, ale trpělivost. Budu se snažit.

Každopádně se ještě dlouho nedočkáte, protože než tuhle "věc" dovedu do stádia ve kterém by se mi líbila, bude to potřebovat hodně času a kafe. A chápavé vychovatelky na intru:D

Budoucnost

Včera jsme se s jedním kamošem na tohle téma bavili a vypadlo z něj, že mu při nějakém testu vylo, že by měl být rentgenologem. Jo, smála jsem se doopravdy dlouho. Na tom gymplu jsou doopravdy trochu není. Ale docela by mě zajímalo, co by v tom testu vyšlo mě. Třeba bych měla být odborníkem přesotorinolaringologii (doufám, že se to tak píše).

Kolik jazyků umíš

Před chvilkou nám skončila němčina. Já ten jazyk tak nemám ráda. Zjistila jsem, že můj mozek jede nonstop na anglický mód, takže studium němčiny prostě není přípustné. Dostala jsem trojku ze slovíček (obrovský poklesek).

Misha cestovatelem

Jo, přesně za dvacet dní už budu na cestě do Londýna. Já už se strašně těším. Už se v duchu chystám na to, jak tam budu obíhat všecky knihkupectví. To by bylo, abych si nedovezla ani jednu knížku.
A nebojte, pošlu vám pohled.

Vaše Misha, stižena cestovní horečkou a neposlušní textového editoru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Strixy Strixy | Web | 29. března 2011 v 13:40 | Reagovat

tak jsem se do té tvé soutěže také zapojila:). Nicméně já byla též líná přepnout hodiny i mobil a tak mám stále o hodinu navíc:-). A ten Londýn ti závidím! Já už tam ták dlouho nebyla, snad už nějaké čtyry roky:(

2 Alciellë Alciellë | Web | 29. března 2011 v 19:00 | Reagovat

Do soutěže jsem se nezapojila, mám toho dost a jsem zapojená už jinde. Bohužel všechno ruším - brigáda, škola, autoškola, fiktivní firma, jiné zájmy, stavění a bourání, stěhování... Na problémy s blogem si teď stěžuje spousta lidí, co jsem si tak všimla. Bůhví, kdy se na něj vrátím já... S tím spánkem jsme na tom stejně, ale mně to teď vyhovuje, jdu spát v jedenáct, o půlnoci a vstanu v sedm, někdy o půl sedmý :). Ke psaní se taky chci vrátit, ale v jiným smyslu. Objevila jsem něco, co mě baví a co by se mohlo tady uchytit, kéž by mi to vyšlo. Jazyky mám ráda, jak němčinu, tak angličtinu, i když občas mám výpadky - mám mluvit anglicky,ale začnu německy a ani sama o tom nevím, že to umím a naopak. Chtěla bych se učit ještě další jazyky, ale bohužel... Ten Londýn ti závidím, jedeš se školou? Já bohužel se do světa ani nikam dál nepodívám kvůli tomu, že nejsou finance (protože letos stavíme - je to doma znát, jak je polovina věcí vystěhovaná z baráku pryč...) Pokud však najdu brigádu a našetřím si na to všechno, tak bych tam jela buď s kámoškou příští rok o letních, nebo v září se školou, ale o tom si můžu nechat jenom zdát =(. Takže si to tam uží, foť a dej nám vědět ;).

3 Colleen Colleen | Web | 29. března 2011 v 19:04 | Reagovat

V pátek mi lištička taky zmizela, ale za pár hodin se zase objevila. Ale pěkně mě to štvalo...

Doma v pokoji jedu celý rok na letní a teď si konečně nemusím odečítat hodinu z času na nástěnných hodinách :D Byla jsem líná je před půl rokem sundávat :D

Anglie! Taky bych tam ráda znovu jela...

*náhodný kolemjdoucí, co tě objevil díky recenzím :)*

4 Sakura^^ Sakura^^ | Web | 29. března 2011 v 19:54 | Reagovat

Taky pojedu do Anglie :). Taky mám v plánu skočit někam do knihkupectví, protože jestli si tam nekoupím žádnou knížku, asi si to neodpustím :D Já jedu za 17 dní... Doufám, že mě zrovna nepostihne nějaká nemoc protože to by mě asi zabilo :/:D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama