close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Kabáti na druhou

3. března 2011 v 17:12 | Mish@ |  Postřehy všedního života....

Misha dneska sice spala jenom tři hodiny, ale přesto je nabyta energií. Kdo za to může? No kdo za to může?

Parkovat v Břeclavi by mělo být považováno za extrémní sport

Takže, přeskočíme to, jak jsem se asi pětkrát přečesávala a přejdeme rovnou k parkování. Dobrý ne?

Kabáti byli v Břeclavi na zimáku a začínali v 8 hodin. Bylo půl 7, když jsme přijeli k Penny, kde jsme parkovali. A že jsme měli sakra štěstí. Za těch asi pět minut, co jsme se tam vyloďovali tam přijelo tolik aut, že obyvatelé Břeclavi neměli nejmenší šanci si nakoupit. Mamka měla odpolední a přijela do BV až o půl osmé a musela parkovat až kdesi v prdeli, protože už prostě nikde nebylo volno.

Fronty dlouhé a delší

Když jsem viděla tu prontu, co byla před vstupem, udělalo se mi mdlo. Před náma stálo aspoň 200 lidí, ale kupodivu se to hýbalo rychle. Dovnitř jsme se dostali asi za půl hodiny. Celej zbytek party si šel sednout na tribunu a ubohá Misha, sama, samotinká, se vylepila do kotla. Naštěstí asi za deset minut přišly holky, se kterýma jsme tam měla spicha, takže jsem tam nemusela čekat sama.

Banditi di Praga

Ano, tahle písnička zazněla jako první asi pět minut po osmé. Předcházelo jí ještě sáhodlouhé navnazení podobné tlukotu srdce, při kterém mi normálně stály chlupy na rukách, jak jsme se těšila. A pak už na pódium vyběhla celá skvarta a pak už to jelo prudce do kopce.

Já jsem nenatáčela, ale jenom fotila. jenže tady nemám kabel, tak sem ty fotky dám až zítra, ale dám, nebojte:) Pro lepší představu:


Vsuvka týkající se Mishina ohozu

Já si tu bundu měla nechat v autě. Po deseti minutách skákání a mávání rukama mi byl taký hic, že se mi vlasy přilepily na krk, jak ze mně lilo. A když začaly šlehat plameny, z mé pozice asi dva a půl metru od pódia jsme měla pocit, že mám ožehlé i obočí.

Nejen Mishin ohoz byl úchvatný

Vojtek na sobě měl ten úžasný kabát, co je i na coveru CDčka. Já ho chci takýý!!

Proč je Misha tak spokojená

Zahráli mi skoro všechny moje oblíbené písničky až na Corridu a Schody, což je škoda. Ale i tak. Pohoda, Go, Satane, Go, Stará Lou, Burlaci, Wonder (s tím mně opravdu překvapili), V pekle sudy válej a další jjeich pecky. Zpívala jsme tam vehementně, že teď nedokážu vydat víc než deset decibelů, jak mně šíleně bolí v krku.

Druhý stupeň Kabátové posedlosti

Včera jsem si koupila kabát. Což je docela poetické. Ne, Vojtek se bránil, ale ulovila jsem jeden skoro stejně dobrej. Je šedej a trochu delší, takže v něm vypadám jako novinář, což se mi strašně líbí. Akorát škoda že ho mám až na jaro.

Postelové drama, druhá část

Kabáti končili už po jednom přídavku, což byla škoda a znamenalo to, že jsme už v 11 byli doma. Jenže já jsem si musela ještě vytisknout hromadu papírů do regionalistiky a zpv, takže jsem se do postele dostala až ve 12. Což by samo o sobě nebylo tak strašný, kdyby mi v uších nepískalo tak strašně, že jsme až do dvou čučela do stropu a snažila se nevyrvat si vlasy. A ráno jsme vztávala v pět, což dělá čisté tři hodiny spánku.Celej den ve škole jsem se drtila veřejnou správu, ze které jsme naštěstí nakonec nepsali. Bože, díky. Takže se to musím naučit dneska a napíšeme si to zítra, což je super.

Ego a EGO

Dneska jsem napsala maila do AK, takže uvidíme jak to dopadne. Co jsem se dívala, tak na odvolání vzali docela dost blogerů zpátky, tak třeba se na mně Oskar usměje. Právě teď totiž ukecávám své ego, aby nepáchalo sebevraždu. Budete mi držet palce? U reading copies to pomohlo, tak se čiňte.

A když už jsme u toho

Balíček z Knižního klubu byl kuchnut a jedna knížka z něj už mi trůní na poličce na intru. Uvidíme, kdy se k ní dostanu, protože si musím ještě udělat něco do regionalistiky a chtěla bych napslat tu recenzi na Evernight, než se i už tuplem nebude chtít.

A tímto se loučím, pěkně se učte, já jdu poslouchat, jak nám za oknem vyje pes. Je to pro mně něco jako kurz sebeovládání. Je velmi těžké něco po něm nehodit, když už vyje třetí den v kuse.

Vaše Misha, která vás bude navždy milovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alciellë Alciellë | Web | 3. března 2011 v 17:33 | Reagovat

Dobře, vysvětlím ti to, ale až tak za týden, ted budu dohánět školu =( a řešit osobní věci.

Teda, teda, teda! Ty válíš! Škoda, že jsem tam nebyla. Doufám, že na ně pojedu do té Jihlavy. Ale moc tomu nevěřím. Jsem ráda, že jsi to přežila ve zdraví. Do AK ti určitě přijmou zpátky, byla by to škoda, kdyby ne ;).  Na knížku se těším ;). Já se zrovna zapojila do soutěží o různé dárky, mezi nimi i knížky, tak snad něco vyhraju.

2 sayury sayury | Web | 3. března 2011 v 20:08 | Reagovat

Tak to je konec.V pondělí mi odepsali,tak jsem jim obratem napsala adresu.Čekám...stále čekám,mám za to,že naše pošťačka to zkouší každý den po 3dny a pak to teprv vzdá a nechá to na poště,ale to je právě to,na co čekám!!! :D No já se na knihy těším,a jsem zvědavá,jak moc měkké budou,a jestli to bude doják,tak to bude teprv konec.Mě rozbrečí i kus polena :D
A ne,neznam A.Blake - odkud je?To je nejaka kniha? *Stydim se* Mám asi mezery ve vzdělání :D
P.s.: sníh?!Kde žiješ?V horách? Chudinko...Týnka (ano tak se jmenuji :D ) nesnáší sníh,děšť,zimu,vítr a všechno co má společného se zimou a čísly menšími než 20°C :-D

3 Alciellë Alciellë | Web | 4. března 2011 v 19:46 | Reagovat

Soutěž na fragmentu o knížku ;). Jinak já se teda na Kabáty nedostanu =(. Tak nic no.. Neboj, na vysvětlení nezapomenu, mám to všechno napsaný. Dopisování, ted se tím mučím, ještě jsem to po spolužačce nerozluštila a zítra si jdu pro poslendí várku, pak už mě čekají jen testy, referát a knížky =(, který jsem ještě nepřelouskala, vlastně jsem je neudržela otevřený. To mě mrzí, že tě nepřijali... =(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama