Když se to nudí

6. března 2011 v 14:50 | Mish@ |  Postřehy všedního života....
Aloha, mutter je dneska v práci a já se nudím. Takže jsem se probírala blogem a trochu to tu čistila. A byla jsem mile překvapená. Vymazala jsem asi jenom dva články z úplných začátků. Přemýšlela jsem nad tím, že bych ty staré postřehy pomazala všechny, ale na druhou stranu, vždycky když do nich nakouknu, tak si vzpomenu na to, proč jsem je psala. Takže tady jsou spíš pro mně než pro vás.


Ale stejně. Tdyž otevřu staré články, občas se mi chce smát nad tím, jak jsem psala. To bylo prostě něco úplného jiného. Stejně se ale za své blogové začátky nestydím. Nikdy jsem jako hromada jiných blogerů nekopírovala články, pokud nebudeme počítat pár neozdrojovaných obrázků, které už jsem dávno smazala.

Taky jsem se konečně dokopala k tomu, abych konečně roztřídila články o knížkách, které jsou tak různě popřehazovaný po všech možných rubrikách. Takže jsem založila novou - knižní novinky - kam budu dávat články obsahující nějaké novinky o knížkách. Data vydání, obálky a tak.

Asi taky vymažu rubriku blog a všechno to nastrkám do Postřehů všedního života, protože už tam zbyly stejně jenom dva články. Stejně se někdy budu muset dokopat k tomu, abych to všechno roztřídila pořádně. Možná příští týden až budeme mít jarní prázdniny. Taky bych mohla konečně dát první pomoc tomu ubohému menu, ve kterém už se neorientuju ani já sama.

Joo, a taky se musím pochlubit s odpovědí, která mi přišla z AK. Myslela jsem, že se potrhám smíchy.

Dobrý den,

nezlobte se, ale rozhodl jsem se mít v AK především starší autory, kteří
dokážou oslovit čtenáře i v řadách lidí, kteří nemají blog na Blog.cz.
Váš blog za nekvalitní nikdo neoznačuje - váš blog mi přijde jako dobrý,
ale příliš svázaný s místní komunitou. Myslím však, že pokud vás to
baví, tak se bez AK úplně v pohodě obejdete, své čtenáře jste si jistě
už našla, a ti vám sami dají signál, jakým směrem to dál vést. Kdo ví,
třeba z vás jednou bude blogová celebrita, ale pokud tomu tak někdy
bude, tak máte před sebou ještě dlouhou cestu, a odteď na to budete
muset být sama, je mi líto.

Závěrem jednu přátelskou radu: pokud máte skutečně zájem o větší
zviditelnění, zkuste se zapojit do psaní pro Krásná.cz, stále platí
poptávka po nových autorech.

Standa je fakt vtipálek. Troufnu si říxct, že na mém blogu asi moc dlouho nepobyl přet tím, než ho vyřadil, protože jinak by si všimnul, že jsem nikdy nepsala články typu jak nemít xicht samej beďar a deset typů jak zaruženě přestát zácpu.

Prostě jeho přátelská arada mně málem položila. Co myslíte? Jak by to dopadlo - Misha vs. Krásná.cz?

A na závěr? Víte, že pořád vymýšlím nějaké nové pojekty, které se dožijou maximálně tří článků. A teď je tu další. Dřív jsem sem moc nechtěla dávat články o knížkách s přeloženýma kvůli AK. Jenže to už je minulost a já se cítím mnohem svobodněji. Možná dokonce někde v hlubinách svého počítače vylovím povídku, kterou jsem kdysi oglosovala a pokud se mi povede najít další kapitoly, oglosuju i ty a pak to sem dám. To je tak úžasný pocit nemyslet na to, co by při očistci prošlo a co ne.

Takže, velmi nepravidelně se tu začnou objevovat články do rubriky K přečtení. Budu se snažit zakždý víkend vám představit aspoň jednu knížku, která se u nás k vydání zatím nechystá, a mně zaujala.

Taky budu pokračovat v psaní o sériích co u nás mají vyjít nebo už vycházejí, které jsem nakousla už minule.

Předem vás varuju, že nijak velkou pravidelnost nemůžete očekávat, protože většinou se mi nejspíš nebude vůbec chtít.

Vaše Misha, opět slibující hory doly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alciellë Alciellë | Web | 6. března 2011 v 17:24 | Reagovat

Jsme na tom podobně. Taky stále slibuju hory doly. Pravda je taková, že nevím, jestli to dotáhnu do konce a už vůbec nevím, co z toho stihnu, neboť doháním školu, začne mi brigáda a autoškola a po škole makám kolem baráku. Pomalu začínáme vyklízet barák, stěhovat, bourat, stavět... Děsný! Člověk je akorát vyřízený a nepřidá mu ani to, že musí docházet na ty pitomý injekce - jako by nestačilo předepsat pivo, nebo víno, slivovici =D. Taky se chystám do projektu. Už je mám načrtnutý na papíře. Až bude čas, udělám pro to příslušné obrázky, rubriky a sepíšu to. Bude to ale z hlediska času náročný. Chystám se překopat celý blog. Bude to hotový až v létě, jak na to teď koukám, co jsem si poznamenala do sešitu. Ten dopis z AK mě rozesmál =D. To je urážka všech blogerů =D. Vážně... Každopádně já sem budu chodit i na dále, protože někdy mi je z AK špatně, naštěstí jich bylo jen pár. Ty mezi ně jsi nepatřila, tebe jsem snad jako jednu z mála měla ráda :). Takže si jimi nezatěžuj hlavu ;). Bohužel místo třídění blogu budu třídit věci v celém baráku =( a balit to alá stěhování tam a zpět =D. Už ted se mi z toho všeho točí hlava, sbohem prázdniny =D. Jaj, zase se rozepisuju, ještě jsem nestihla otevřít sešity a učit se =D. Tak aloha příště ;). Al zdrhá! :D

2 Abyss Abyss | 6. března 2011 v 18:05 | Reagovat

No tak podle vyjádření Standy z AK nechápu proč já tam zůstala :D No každopádně já k tobě chodím stále a těším se na nové články :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama