close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Pomalý šíp trefuje Kabáty

1. března 2011 v 20:11 | Mish@ |  Postřehy všedního života....
Aloha přátelé i nepřátelé,
vysílám k vám akorát pár velmi pomalých šípů, protože mi Pišťa půjčila noťas, takže nevím, jak daleko se dopíšu.

Knihy špatné a ještě horší

Dneska jsem dočetla třetí díl Akademie Evernight. Dojmy? Všichni umřeli, Misha tancuje oslavný tanec kolem postele. Předem vám říkám, že moc světlých míst jsem v téhle knížce nenašla, takže ji zařazuji do sekce Poznej svého nepřítele. Podrobněji se o ní rozepíšu až v recenzi, ale nevím, kdy ji napíšu. Na jednu stranu se mi do ní nechce, ale na druhou, pokud to odložím, tak na polovinu věcí zase zapomenu. Takže sežeru na povzbuzení čokoládové vajíčko a pustím se do toho.

Postelové drama

V nedělu nám dovezli novou postel, takže proběhla akce Haló. Mamčina postel šla ke mně do pokoje, moje šla přechodně na chodbu a nová postel šla k mamce. Sečtěno a potrženo, mám jeden kotník odřenej, na malíčku se mi pomstila kočka navíc mám na hnátě nějakej pupínek. Katastrofa co? Já vím:D

Misha velký recenzent

Včera mi mamka psala, že už mi doma na psacím stole trůní balíček z Knižního Klubu. Takže jakmile se dostanu domů, hnedka ho kuchnu. Já už se na to táák těším. Recenze mají být do konce března. Myslím, že přečíst ty tři knížky nebude žádný problém.

Oděvy zimní a jiné

Žízeň, a je to tady. Zítra přesně v tuto dobu by měli začínat hrát v Břeclavi Kabáti. Jak probíhají přípravy? Pračka černého - vyprána, nehty - nalakovány, lak na vlasy - v pozoru. Akorát mně trochu štve, že to jejich poslední album nijak extra nemám naposlouchané, ale doufám, že budou hrát i nějaké straší písničky. Potom možná napíšu report.

A to nejlepší nakonec

Na intru jsme se stěhovali zpátky do prvního patra. Všechno je naprosto suprové až na sprchu. To je totiž opravdu vzácný exemplář. Proud z toho je takovej, že mi normálně v té sprše vlály vlasy. Za takový tlak by se nemusela stydět ani myčka aut. Normálně je to bolestivé. takže když se sprchujeme, nemůžeme mířit přímo na sebe, protože by nám to nejpíš sedřelo všechnu kůži, ale musíme důmyslně stříkat mimo sebe a zachytávat jen ty kapičky vody, které se do nás jen tak okrajově trefujou. Olalá, Misha si jde umývat hlavu. Doufám, že mi po tom našem zázraku ještě zůstanou nějaké vlasy.

Momentálně řeším obrovské dilema. Jít psát recenzi nebo pokračovat ve čtení 4. dílu Pravé krve? Nevím jak dlouho ten noťas ještě budu mít. No uvidme.

Sbohem a šáteček.

Vaše Misha

Add: Před chvilkou jsem rozklikla Autorský klub. Bohužel jsem se v novém seznamu členů nenašla, což mně docela mrzí. Nevím, jestli se mi chce teď psát recenzi. Asi si spíš půjdu uklidnit nervy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sayury sayury | Web | 1. března 2011 v 21:06 | Reagovat

Ty jsi uchyl :D Začínáš mě fakt bavit :D No,já se přestěhovala tak každým dnem přemýšlím a váhám, kdy zajít na adresu starého bydliště,pro doporučený papír na poštu :D Počkám ještě den a pak se půjdu podívat,ať netáhnu tu dálku (100metrů,haha), abych zjistila, že nic nepřišlo :D
Četla jsem upoutávky/recenze 4 knih a zaujaly mě "jenom" 3 - jako bych měla tolik času číst knihy *představuje se,jak přeškrtává všechno za pomlčkou* - pro knihy je vždycky čas :D
vybrala jsem si :
Garciová Kami, Stohlová Margaret: Kronika zaklínačů 1 - Nádherné bytosti
Catherine Fisherová: Inkarceron
Andrea R. Cremerová: Smečka 1 - Smečka

Ten černobílý svět mě příliš nezaujal,koneckonců,asi je to na mě moc realistický :D

2 Alciellë Alciellë | Web | 2. března 2011 v 20:09 | Reagovat

Mrzí mě, že nejsi v AK. Prý jsou tam řádné změny. Já jsem tam nebyla a ani se tam nijak nehrnu. Blog jako blog.
Kabáti? Vážně? Ty v poslední době poslouchám až moc často. Vlastně od doby, co jsem začala chodit s přáteli do hospody a tam jsme to pustili a zpívali a znáš to.. Na koncert se taky chystám, ale až v dubnu do Jihlavy, ale spíše mi to nevyjde =(. Jinak bych to s tou černou viděla stejně a poslední cédéčko jsem ještě neslyšela. Nějak to nestíhám sledovat. Ale chci do toho zase skočit po hlavě.
Drama s postelí? To nás bude čekat na dvakrát se vším nábytkem, začínám se děsit toho, jak dopadnu já =D. Zlomená noha? =D Asi tak nějak..
Na recenze se těším ;). Škoda, že nemám tolik času všechno sledovat. Ale určitě si čas na tyhle najdu, jen co je rozbalíš.
Přemýšlím, co jsem ještě chtěla napsat, ale nic mě nenapadá. Takže ať žije naše blogová rodina :). Ten pojem ti vysvětlím příště u mě na blogu :D. Jsem líná už to dopsat...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama