Měsíční chvástačka - Květen

31. května 2011 v 13:11 | Mish@ |  Mesačná chvastačka
Mesačná chvastačka je meme stvořené Judit.

Cílem tohoto meme je ukázat ostatním knížky, které jsem si koupila a poskytnout tak inspiraci. Například pokud si všimnete, že mám nějakou zajímavou knihu, můžete se mě na ni zeptat. Ale předem říkám, že ne vždycky to budou knížky, které už mám přečtené.
A samozdřejmě chci Luu složit poklonu za úžasnou ikonku, kterou pro tyhle účely uklohnila. Pokud jde o knížky, občas byste mě od pana Barentse nerozeznali:D
A teď ke kategoriím. Jsou čtyři.
  1. knihy, které jsem si koupila
  2. knihy, které jsem vyhrála
  3. knihy, které jsem dostala jako dárek
  4. knihy, které jsem dostala za recenzi
Mimochodem, osobně dost pochybuju, že se v druhé kategorii bude něco objevovat, protože v tomhle směru mě štěstěna vždycky obejde kilometrovým obloukem.
Pokud se chcete kouknout na knížky, které jsem nasbírala v dubnu, směle sem.
V chvástačce budu používat obrázky z goodreads, které vás hodí na stránku s coverem a po kliknutí na název knížky nad obrázkem vás to přesměruje na stránku s hodnocením knihy a čtenářskými recenzemi a to hned ze dvou důvodu. za prvé jsme líná všechny ty knížky fotit a za druhé, hromadu knížek vždycky rozpůjčuju nebo odvezu na intr, takže by to nebylo prakticky ani možné.
Budu vybírat obálky které buť mám nebo se mi líbí nejvíc. Vždycky to u knížek napíšu.
A teď jdeme na květnové knihy.

1. knihy, které jsem si koupila

The Laughing Corpse (Anita Blake, Vampire Hunter, #2)
Odstíny Života (Odstíny Života #1)

Áno, začala jsem dávat dohromady Anitku. Až doteď trůnila pouze ve svémm počítači, ale rozhodla jsem se, že ji chci mít i ve 3D knihovně. A začala jsem Rozesmátou mrtvolou, kterou jsem si koupila za 155 korun i s poštovným na aukru. Zrovna dneska mi přišla.

V mé knihovně už trůní i Lucčiny Odstíny života. Narazila jsem na ně v knihkupectví v Brně, takže veškeré plány na nákup knih padly a já jsem si ulovila tuhle. OŽ vyhrály nad Zápalnými obětmi. Pozor.:D Číst jsem je zatím ještě nezačala, ale jen proto, že si je šetřím.

2. knihy, které jsem vyhrála

Mooožná příští měsíc.

3. knihy, které jsem dostala jako dárek

Škoda že mám narozeniny až v srpnu:D

4. knihy, které jsem dostala za recenzi

Pretties (Uglies, #2)

Triton se mnou kamarádí, takže už mám doma i druhý díl Ošklivých. Hned jak doženu staré resty a dočtu Poslední oběť, Krvavé koleno a Sílu vzdoru, pustím se do nich. Už se mooc těším.

V nejbližší době by mi ještě něco mělo dorazit, ale to už bude asi až v další chvástačce, protože u nás už dneska pošťačka byla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama