The Body Finder/Nálezce těl - Kimberly Derting

28. května 2011 v 16:37 | Mish@


Violet Ambrose se potýká se dvěma velkými problémy - Jayem Heatonem a její tajnou morbidní schopností. Zatímco je tato šestnácka zmatená z citů ke klukovi, se kterým se přátelí už od dětství, začíná být čím dál tím víc vyrušována svou "schopností" cítit mrtvá těla - nebo aspoň těla lidí, kteří byli zabiti. Od té doby, co byla malá, dokaže cítit ozvěny, které za sebou mrtví zanechávají... A otisky, které náleží jejich vrahům.

Violet svůj divný talent za dar nikdy nepovažovala; většinou ji jen vedl k tělům mrtvých ptáků, se kterými už si její kočka nechtěla hrát. Ale teď její městečko začíná terorizovat sériový vrah, a ji celé dny pronásledují ozvěny mrtvých dívek. Začíná zjišťovat, že je možná jediná, kdo ho dokáže zastavit.

I přes svou obavu o ni Jay neochotně svolí k tomu, že Violet s hledáním vraha pomůže - a Violet zjišťuje, že doufá, že Jayovy úmysly jsou více než jen přátelské. A zatím, co se zamilovává, dostává se čím dál tím blíž k odhalení vraha... A sama se stává jeho kořistí.

Body Findera už mám ve svém hledáčku delší dobu. Teď jsem ale neodolala a kniha už je na cestě. Právě teď se nejspíš plaví někde po Atlantiku. Doufám, že se mojí lodi piráti vyhnou velkým obloukem, protože už umírám touhou si tuhle knížku přečíst.

Četla jsem na ni samé dobré recenze a to, že na GR má hodnocení 4,10 hvězdičky, to už nejspíš taky něco vypovídá. A ta krásná obálka! Uáá! Modrá a černá jsou vražedná kombinace. A mooc se mi líbí jméno Violet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sayury sayury | Web | 28. května 2011 v 22:49 | Reagovat

To je hrozný, kam jsme se od toho Eragona/ Harryho Pottera/ Narnie dostali? Všude je krev, vlci, upíři a mrtvoly :DDDD

2 Mannon Mannon | E-mail | Web | 23. února 2012 v 18:30 | Reagovat

u mě na blogu je český překlad knihy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama