Voskování - část 1.

15. května 2011 v 20:52 | Mish@ |  Jednorázovky

Když jsem se včera nudila, začala jsem projíždět stránky s fanfiction na Anitu Blake a našla jsem tuhle povídku. Neodolala jsem a přeložila jsem ji pro vás.
Jen upozornění, je to slash, takže pokud máte k tomuto druhu povídek odpor, tak to raději nečtěte:)
A samozřejmě jsem zvědavá na vaše názory:)
Mimochodem povídku můžete najít i na stránce Anita Blake Books, pro kterou je přeložená.
A ještě posední mimochodem, jelikož se mi sem celá povídka nevleze, bude asi na dvě nebo tři části.
Původní povídku můžete najít tu.
V originále se jmenuje Wax On a napsala ji Ruas.
Na další část se můžete těšit zase brzo:)


Damian ostře zaklepal na dveře koupelny. "Nathanieli, jak dlouho tam ještě budeš?"
Odpověď byla tlumená a nešťastná. "Já nevím. Mohlo by to ještě chvilku trvat. "
"A nemohl bych si jenom dojít pro kartáček? Nebudu se dívat." Chvíli čekal. Jeho ne zrovna svěží dech ho otravoval. Upír si nedokázal představit, co tam jeho přítele zdrželo tak dlouho.
"Můžeš jít dovnitř. Myslím, že stejně potřebuju pomoct." Nathaniel zněl rezignovaně.
Damian povytáhl obočí. Co by tak mohl udělat pro leopardodlaka v koupelně? Napadla ho hromada věcí, žádná z nich užitečná, se kterými by mu raději nepomáhal. Ale může to zjistit. "Můžu si prvně vyčistit zuby?"
"Dobře. Nikam nepůjdu, dokud to nebude hotové." Nathaniel si povzdechl. "To je tak trapné."
Damian vklouzl do koupelny, opatrný, aby se nepodíval na nic jiného, než na svůj kartáček. Dával si načas, opatrně si čistil zuby. Chtěl odložit setkání s tím, co je pro Nathaniela tak trapné. Muselo to být strašné. Nathaniel se na něj celou dobu díval. Nakonec musel vyplivnout pěnu z pusy a odložit kartáček. Aniž by se otočil nebo se přestal dívat na umyvadlo, řekl: "Co ode mě potřebuješ?"
"Sundat to ze mě."
Neotočil se. "Vysvětli to."
"Bylo by jednodušší ti to ukázat." Damian se pořád neotáčel. "Dobře, tak se podívej na tohle."
Něco se tiše odrazilo od jeho kotníku. Damian se sklonil a zvednul to, pořád zády k Nathanielovi, a začal číst nápis na krabičce. "Moujan 2000 Nízkoteplotní horký vosk. To je protimluv." Dál četl, zhrozil se. "Nathanieli, prosím, řekni mi, že sis to nerozmazal po celém těle."
"No, po celém ne. A většina už je toho pryč. A vážně to funguje. Ale…" Nathanielův hlas se vytratil. "Někde to prostě nedokážu sám."
"Velmi, velmi ohebný Nathaniel to nezvládne?"
"Zvládl jsem to dobře. Dal jsem si to na sebe, ne?" Znělo to hořce. "Akorát to nemůžu sundat. Strašně to bolí."
Damian si uvědomil, že Nathanielův hlas zaznívá někde nízko nad podlahou. "Nechci ti ublížit."
"Zvládnu to. To co ale nemůžu, je žít dokonce života s těmi hloupými proužky nalepenými na těle. Prosím, pomoz mi to sundat." Nathaniel už zněl docela žalostně.
Mohlo za to to "prosím". Damian se otočil, připravený na to, co uvidí. Byl tam Nathaniel, klečel na všech čtyřech na podlaze, kompletně nahý, kolena daleko od sebe. Aspoň byl k Damianovi otočený hlavou. To mu ale nebránilo v tom, aby viděl konce mušelínových pásků trčících z Nathanielových půlek. "Myslím, že vím, kde je problém. Co tě donutilo to udělat?" Kleknul si, jak kvůli tomu, aby toho viděl z Nathaniela míň, tak proto, aby s ním mohl mluvit z očí do očí.
"No, striptéři musí být hladcí a lysí. Holení je velká bolest, hlavně na zadku a v rozkroku. A musíš to dělat pořád dokola. Tak jsem si řekl, možná voskem, to vydrží dýl. Nepředstavoval jsem si, že to bude tak bolet." Nathanielův obličej říkal výmluvněji, než jeho slova, že to nebyl až tak dobrý nápad, jak si myslel.
Damian chvíli mlčky klečel. Bylo tu něco divného, na co nedokázal přijít. "Pomůžu ti ty proužky odstranit. Co přesně mám dělat?"
Nathaniel vypadal, že se mu ulevilo. "Jen vezmeš ten volný konec pásku a trhneš směrem dolů. Vytrhá to chlupy. Ignoruj mě, když budu křičet."
"To je jedna z nejzvláštnějších věcí, o které jsem byl kdy požádán." Damian zavrtěl hlavou, když si poposednul ke krčícímu se leopardovi, aby mohl chytit pásek a trhnout jím v požadovaném směru. Myslel si, že by to mohl zvládnout i bez dobrého výhledu na Nathanielův zadek. Uchopil pásek a chystal se za něj zatáhnout, když Nathaniel náhle uhnul do strany. "Myslel jsem, že chceš, abych tyhle věci odstranil."
Nathaniel tenkým hlasem souhlasil, že ano, chtěl ty věci pryč. "Ale bolí to. Zvlášť tady."
Myšlenka vykrystalizovala. "Myslel jsem, že se ti líbí biče a řetězy." Damian to úplně nechápal, potkal totiž dost řetězů a bičů v době, kdy žil s tou čarodějnicí.
"Může to být zábava. Ale pointou řetězů je, že neutečeš před bičem. Tak nějak. Může podrobnější vysvětlení počkat, až nebudu oblepený?"
"Může to počkat i déle." Damian si sedl k Nathanielovu boku a přehodil přes něj jednu paži. Leopard byl silný, ale Damian věděl, že je silnější. A navíc chtěl mít ten úkol za sebou. Přitiskl se k Nathanielovi, sáhl po pásku a strhl ho. Nathaniel křičel a svíjel se. Cítil se v pasti, Damian byl nemilosrdný. Popadl další viditelný pásek a taky ho odtrhl. Pustil svého přítele a hodil odpad do koše. "Hotovo." Najednou byl na nohou.
"To není hotovo." Nathanielův hlas zněl opravdu tence.
"Co tím myslíš?" Damian dostával vztek.
"No, jeden mám na hrázi." Nathaniel zněl, že by mohl říct víc, ale Damian byl dost rozčílený na to, aby ho přerušil.
"Co to ta tvoje "hráz" sakra je?"
"To ploché místo mezi. Však víš, mezi koulemi a zadkem. Je tam proužek kůže." Nahrbil se.
"Neuvěřitelné." Damian ve svém vzteku přešel za Nathaniela. Další proužek byl vidět pod jeho dírkou. Zavřel oči. "Když máš rád bolest, proč říkáš, že to bolí příliš?"
"Bolí to moc na to, abych to udělal sám. Zvládl jsem nohy a hrudník, ale tohle ne." Nathaniel začínal těžce dýchat.
"Takže to mám udělat já." zatímco pořád mluvil a rozptyloval Nathaniela, Damian se sehnul a strnul i tento pásek. Když to udělal, všimnul si, že proužek chloupků voskování unikl. "Docela dost jsi toho tady vynechal."
"Mohl by ses o to postarat? Prosím?"
"Znáš to pořekadlo o cestě do pekla, která je dlážděná dobrými úmysly? Měl jsem v úmyslu ti pomoct, ne tě mučit." Damian těžce oddechoval nosem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama