close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Nespoutaný milenec - J. R. Ward

15. června 2011 v 22:37 | Mish@ |  Přečteno


Odvěká válka mezi Vyhlazovací společností pod praporem Omegy, esence všeho zla, a válečníky Bratrstva černé dýky sice na moment polevila, na scénu ale přichází mnohem mocnější síla, proti které se bude muset Vishous ve jménu lásky vzepřít.Vishous má svůj soukromý den D. Už se nemůže dívat na to, jak jsou spolu Butch a Marissa šťastní, navštíví ho jeho úžasná matinka, která ho nechala napospas jeho násilnickému otci a jako třešničku na dortu je jmenován Primalem. Primal je něco jako profesionální dárce spermií, jehož údělem je zplodit co nejvíce dětí s partou extra vyšlechtěných upírek, Vyvolených, které žijí na druhé straně. A jak jinak by mohl upustit páru lépe, než zabitím pár bezduchých? Nemrtví zabijáci sice po smrti velitele omezili své pole působnosti, ale přece jen Vishous na nějaké narazí a pošle je hezky zpátky k Omegovi.

Ale znáte to. Co se může pokazit, to se taky pokazí a V skončí s kulkou v těle v nemocnici pod skalpelem svérázné primářky traumatologie, Jane Whitcombové. A když si ho bratři přijdou do nemocnice vyzvednout, Vishous nedá jinak, než, že doktorka půjde s nimi.

Nespoutaný milenec je pátý díl ze série Bratrstvo černé dýky. Každá kniha je zaměřena na jednoho


bratra a ženu, do které se zamiluje. Nyní jsou v hlavní roli Vishous a Jane. V je jeden z mých oblíbených bratrů. Ani jemu se nevyhnula tragická minulost, jejíž důsledky budou trvat nejspíš až do konce jeho života. Jane je prostě Butch v bílým plášti. Spisovatelka na ní odvedla opravdu obrovský kus práce. Není doktorka jen jako, ale opravdu se tak chová, mluví tak a dokonce podle toho i myslí. Navíc má skvělý smysl pro humor a nenechá se komandovat ani od někoho tak dominantního jako je Vishous. Jejich rozhovory byly opravdu vtipné a celá kniha díky nim hezky svižně plynula.

Jsem ráda za to, jak dopadl "vztah" mezi V a Butchem. Nezvrhlo se to v něco trapného nebo odporného, ale v jeden z největších zdrojů legrace. V momentě, kdy spolu ti dva probírali Vishousovu orientaci, kdy se z gaye přes bisexuála dostali až k ovcím, jsem málem umřela smíchy.

Málem bych zapomněla na Johna a Phuryho, kteří v tomto příběhu začali otevírat vrátka svých příběhů. Nechci toho moc prozrazovat, takže řeknu jen, že se opravdu těším, jak se to vyvine.

Tato kniha má všechno, co bych po dobrém oddechovém čtivu mohla chtít. Dobrou zápletku se zajímavým rozuzlením, love story a nakonec ukápne i nějaká ta slzička. Po Marissině čtvrtém dílu, který se mezi mé oblíbené opravdu neřadí, byla hlavní hrdinka vítaným osvěžením. Neznám lepší způsob jak přesvědčit čtenáře k přečtení dalšího dílu, protože Nespoutaný milenec vás opravdu navnadí.

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat nakladatelství Baronet za poskytnutí recenzního výtisku!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama