Měsíční chvástačka - Červen

2. července 2011 v 20:27 | Mish@ |  Mesačná chvastačka
Mesačná chvastačka je meme stvořené Judit.

Cílem tohoto meme je ukázat ostatním knížky, které jsem si koupila a poskytnout tak inspiraci. Například pokud si všimnete, že mám nějakou zajímavou knihu, můžete se mě na ni zeptat. Ale předem říkám, že ne vždycky to budou knížky, které už mám přečtené.

Budu vybírat obálky které buť mám nebo se mi líbí nejvíc. Vždycky to u knížek napíšu.

A teď jdeme na květnové knihy.

1. knihy, které jsem si koupila

The Harlequin (Anita Blake, Vampire Hunter, #15)
Blood Noir (Anita Blake, Vampire Hunter, #16)Halfway to the Grave (Night Huntress, #1)

Nové přírustky do mé poličky Paranolmal romance alias paranolmární porno (Ne, žádnou takovou poličku nemám. Momentálně mám roztříděno podle oblíbenosti). V Book Depository si pořádně mákli. Pokud takhle budu objednávat častěji, za chvilku budu na mizině.

The Harlequin a Blood Noir jsou 15. a 16. díl Anitky v originále. Už se moc těším, až se do nich pustím.

Halfway to the Grave je první díl série od Jeaniene Frost. Objednala jsem si ho ještě před tím, než jsem zjistila, že tahle série bude vycházet i u nás, ale nelituju toho. Doufám že se mi povede přečíst to dřív, než to bude v češtině.

Strange Angels (Strange Angels, #1)Zombies Don't Cry (A Living Dead Love Story)The Body Finder (The Body Finder, #1)

Druhá půlka Anglické nadílky. Už jen kvůli těm obalům stojí za to mít je doma.

Strange Angels je první díl stejnojmené série od Lili St. Crow. Až moc úžasné jméno na to, aby bylo pravé:D. Slyšela jsem na ni samé dobré ohlasy. A ten cover se tak nádherně leskne!

Zombies Don't Cry. Původně jsem měla za to, že to napsala ženská. Ani nevím proč. Teprve až jsem uviděla na poslední stránce medajlon autora, vyvedli mě z omylu. Recenze ale hovoří jasně pro, takže se nebudu bránit. Ráda bych si konečně přečetla něco nového a vtipného.

The Body Finder, kdo by to neznal. Pokaždé, když na ni čtu nějakou recenzi, nešetří se v ní superlativy. Už se na ni moc těším.

2. knihy, které jsem vyhrála

Vyhrála jsem na Goodreads zvláštní kalendář. Jsou tam takový rozpitý odstíny zelené. Možná, až budu pořádat další giveaway, přidám ho k výhře:D

3. knihy, které jsem dostala jako dárek

Srpen už se blíží! Začnu sepisovat seznam:D

4. knihy, které jsem dostala za recenzi

Lover Unbound (Black Dagger Brotherhood, #5)Blue Moon (Anita Blake, Vampire Hunter, #8) The Knife of Never Letting Go (Chaos Walking) Sladká jak krev (Tina Salo, #1)

První část červnové nadílky recenzáků.

Nespoutaný milenec je jediná knížka, na kterou už mám hotovou recenzi. Po Butchovi příjemná změna. Ještě kdyby nebylo těch českých obálek.

Modrý měsíc. Další knížka do mé Anitovské sbírky. Jednou je budu mít všechny! Z recenze mám zatím jen úvodní odstaveček, ale dost brzo bychse do toho měla pustit.

Hlas nože je první díl trilogie Chaos. Mám tvrdou vazbu s hezkýma stříbrnýma písmenkama a nožem. Moc pěkná knížka. Ještě aby byl tak pěkný i ten vnitřek.

Sladká jak krev, druhé vydání. Už trůní v mé poličce. Je to první díl a až si ho přečtu (podruhé), ráda bych se pustila i do zbytku série.

Eragon, Eldest & Brisingr (Inheritance, #1-3)

Od Fragmentu jsem dostala recenzáky všech tří dílů Eragona. Jsem moc ráda, že ho mám ve své knihovně i když jsem ho už jednou četla. No v knihovně. Zatím na stole, protože do knihovny se mi nevleze. Zase. A nejhorší na tom je, že nemám kam expandovat.

Myslím že na měsíc je to slušná nadílka. Akorát mě štve, že ještě pořád nedorazily recenzáky Nikdy nezemřít a Sukuby. Doufám, že si ke mně ještě najdou cestu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Idril Idril | Web | 3. července 2011 v 13:16 | Reagovat

Ty musíš mít tedy monstrózní knihovnu, když tak čtu tvý Měsíční chvástačky. To já si poslední knihu koupila někdy... v prosinci k vánocům. Moje knihovna obsahuje akorát tak skoro kompletní Petru Neomillnerovou, pár slovníků a kuchařek a to je asi tak vše. Upřímně ti závidím:). Nebýt toho, že knihovna města Brna je celkem rychlá co se týče nových knížek, asi bych umřela na literární vyprahlost.

Jinak na Sukubu se též těším, dovoluji si hádat, že se mi to bude líbit ještě víc než Vampýrská akademii. Snad se to brzy objeví mezi novinkami v knihovně, nebo si to budu muset snad jít koupit¨:-D.

2 Míša Míša | E-mail | 3. července 2011 v 19:27 | Reagovat

JJ, Jeaniene Frost vychazi prvni dil v zari a pak myslim v listopadu druhej.....uz se moc tesim.

A jak se ti libil???

3 Mish@ Mish@ | Web | 3. července 2011 v 22:00 | Reagovat

[1]: Monstrózní? Tři poličky a zbytek je strategicky rozmístěný po celém baráku:D Na zahradě, u babičky, v koupelně a na záchodě:D Slovníky mám dva a oba šíleně tlustý česko-anglický:D Celou neomillnerovou bych ale nikdy nepohrdla:D A vaření u mě moc neobstojí. Všechny misky v okruhu deseti kilometrů už jsem stihla připéct na našem sporáku:D Vždycky zapnu blbé kolečko:D Já doufám, že mi sukuba hodně rychle přijde, už se na ni strašně těším:D

[2]: Ještě jsem se k ní nedostala:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama