Měsíční chvástačka - Červenec

4. srpna 2011 v 17:59 | Mish@
Mesačná chvastačka je meme stvořené Judit.

Cílem tohoto meme je ukázat ostatním knížky, které jsem si koupila a poskytnout tak inspiraci. Například pokud si všimnete, že mám nějakou zajímavou knihu, můžete se mě na ni zeptat. Ale předem říkám, že ne vždycky to budou knížky, které už mám přečtené.

Budu vybírat obálky které buť mám nebo se mi líbí nejvíc. Vždycky to u knížek napíšu.

A teď jdeme na červencové knihy.

1. knihy, které jsem si koupila


Červenec je bohatý hlavně na koupené knížky. Taky že jsem si pořádně provětrala peneženku.

Úplně první v nadílce je Stopařův průvodce galaxií. Ještě jsem tohle legendární dílo nečetla, takže když jsem ho viděla v bazaru, musel být můj.

Jako vždy, s křížkem po funuse. Když všichní bádnili o Výjimečné, úspěšně jsem to ignorovala. Ale teď mi ruplo v bedně a objednala jsem si ji z aukra. Ta obálka je krásná!

Když uvěříš pochází z mého náletu do Levných knih v Brně. Ještě jsem tam chtěla ulovit Obchodníka se smrtí, ale toho měli akorát na České a tam se mi nechtělo.


Sukuby jsou taky z Levných knih, ale nejsou z Brněnského tažení, nýbrž z Aukra. Vyšly tam levněji:) Už jsem to začala číst a dalo by se to přirovnat k Pravé krvi. Jackie je taky taková trubka.

Zrození temnoty a Za hlanicí temnoty jsou z Brna stejně jako Když uvěříš.


Následující nálož knih jsem si objednala z Knihcentrum.cz. Nebyl to zrovna moudrý tah, protože budu mít za chvilku narozky a na mém Wishlistu zbyla pouze Sukuba (recenzák, který už nejspíš nikdy nedorazí) a Nikdy nezemřít (recenzák, který by měl ještě být). Ještě že v srpnu vychází tolik knížek.

Jak se státi upírem jsem si objednala z čiré zvědavosti. Už to mám přečtené a musím říct, nic moc. Myslela jsem si, že to bude aspoň vtipné.

Les rukou a zubů. Konečně. Po té knížce prahnu od té doby, co vyšla. Už je doma! Je to krásně zpracované.

Proroctví sester. Už se těším, až si ji přečtu. Jsem docela zvědavá.


Jestli zůstanu sice nemá tu krásnou Americkou obálku, ale stejně jsem zvědavá, co na té knížce je. Akorát škoda, že je tak tenká.

Ano, musela jsem. Nemít doma tuhle knížku v pevné važbě by byl hřích. A RC by mi neladila s dalšími díly:D Akorát mně mrzí, že je ten přebal trochu odřený.

Upíří deníky jsou jen další důvod, proč se zasmát, ale Tajný kruh je prý lepší. No uvidíme. Mimochodem, viděla jsem proma na seriál a vypadá to více než dobře.


V kůži supermodelky jsem si prostě musela objednat. Za první mám Meg moc ráda a za druhé, zanedlouho vyjde druhý díl.

Stříbrná relikvie je už pátý díl. Pokud to klapne, v nějaké další chvástačce budou i 1. a 2. protože ty nemám a chtěla bych si dát do kupy celou sérii.

Luxus. Co na to říct. Prostě jsem to musela zkusit.


A na konec mojí krasojízdy, Anitka. Moje sbírka už se konečně začíná rýsovat. A... Včera mi přišly další dva díly, ale ty půjdou až do příští chvástačky.

Kavárna šíleců a Zápalné oběti jsou konečně doma! Jak já jsem měla z těch ohyzhných bílých knížek radost!

VÝZVA: Pokud víte, kde bych mohla sehnat Krvavé koleno nebo Smrtící tanec, dejte mi prosím vědět.

2. knihy, které jsem vyhrála

Tento měsíc nic, ale v příští chvástačce určitě! Já jsem vyhrála, vyhrála. A v pondělí přišly! Podepsané. Už se těším až se pochubím.

3. knihy, které jsem dostala jako dárek

Srpen už pomalu klepe na dveře:D

4. knihy, které jsem dostala za recenzi


Pijou mi krev aneb upírkou na vlastní nebezpečí jsem dostala jako recenzák od nakladatelství Alpress.

Už druhá Meg za tento měsíc. Recenzák od BB/artu.

Dvě zrcadla jsem dostala od nakladatelství Host.

Teď ještě zlikvidovat to, co mám nakupené ještě z června a bude to. Nejtěžší sousto bude Hlas nože. Začala jsem ho číst, ale pocítila jsem k němu takovou nechuť, že si nejsem jistá, jestli to zvládnu.

Mimochodem, stohy knih už mám úplně všude. Knihovna je plná, stůl taky, dokonce i podlaha. Mamka mi vyhrožuje, že mi je začne vyhazovat:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dý | E-mail | Web | 4. srpna 2011 v 20:28 | Reagovat

Krvavé koleno i Smrtící tanec určitě seženeš na arara.cz :))
Za červenec máš knížek teda dost! :) Anitu bych taky chtěla shromáždit celou! :) I když mám zatím jenom první díl a k tomu ještě nepřečtený ! ! :D

2 Lia alias Julča Lia alias Julča | 4. srpna 2011 v 23:45 | Reagovat

v jediným knihkupectví, kde jsem viděla úplně všechny díly naráz byl Neoluxor na Chodově :D což pro tebe by mohlo být trošku horší tam dojet :D

3 Mish@ Mish@ | Web | 6. srpna 2011 v 8:17 | Reagovat

[2]: To jo no, vzheledem k tomu, že jsem z Jižní Moravy:D

4 Alciellë Alciellë | Web | 8. srpna 2011 v 19:59 | Reagovat

*Tiše závidí, mlsně kouká po titulech, přemýšlí, jak je získat...* Ach, jak ty se máš... Já jsem bohužel švorc. Ano, jeden den jsem měla brigádu a vydělala jsem si peníze, řekla bych, že slušné, ale bohužel jsem je utratila, když jsme si s přáteli udělali "chlastací týden" - nějak se můj řidičák musel oslavit... Ze zbytku peněz jsem si koupila oblečení. Knížky jsem přestala kupovat, nejen že je nemám kam dát (dokud se nepostaví), ale nejsou peníze, šetřím na image, kterou na mě přátelé chtějí po maturitě (asi únor) změnit (tím myslí barvu a střih vlasů, výměnu brýlí za čočky, oblečení za vyzývavější), kdežto já si šetřím na zahraničí, nový notebook... Ach, krásný to přání a ani jedno nevydržím, momentálně chci dát peníze do nějaký učebnic jazyků... Možná, teď mě spíše čeká maturitní četba. Máš můj obdiv. Od té doby, co jsem s přáteli venku, mě zkazili tak, že knížky jsem naposledy otevřela ani nevím kdy. Ok, včera, leč abych dočetla knížky, které musím vrátit (z toho jedna maturitní...). Jsem zvědavá, čím se pochlubíš příště. Tyhle knížky mě zaujaly ;).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama