První rudá kapka

21. září 2011 v 16:30 | Mish@ |  U nás vyšlo

Autor: Jeaniene Frost
Originální název: First Drop of Crimson
Série: Svět nočních lovců
Díl: první
Žánr: Paranormal Romance
Nakladatel: Baronet
Vyšlo: 21. 9. 2011
Hodnocení na GR: 4.11/5Noc není pro smrtelníky bezpečná. Denise MacGregorová ví ze všech nejlépe, co se skrývá ve stínech - jejím nejlepším přítelem je poloupír Cat Crawfield, a ona sama již přišla o tolik, co by obyčejný člověk neunesl. Minulost její rodiny je zahalena tajemstvím a zasuta ve tmách, a jakýsi démon označil Denise za oběť.

Je tu však ještě záhadný a všemocný upír Spade, který se již staletí potlouká po zemi s úkolem chránit ty okouzlující lidi v ohrožení, i kdyby to mělo znamenat zničení vlastních soukmenovců. I když v jeho nejhlubších útrobách klíčí hlad po Denise a touha se jí zmocnit, Spade ví, že jej musí potlačit a čelit nočním můrám společně s ní.

Již vyšlo

První rudá kapka je první díl spin-off série Svět nočních lovců od Jeaniene Frost. To znamená, že obsahují spilery původní série Noční lovkyně. Lepší by bylo, kdyby vydali původně originální sérii, darovanému koni ale na zuby nehleď. Na Cat a Bonese si budeme muset počkat do příštího roku, kdy vyjde u Fantom Printu první díl - Halfway to the Grave (Dálnice do hrobu).


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama