close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Hlasy ze záhrobí

2. října 2011 v 10:01 | Mish@ |  Postřehy všedního života....
Postřeh první:

Opět jsem změnila design blogu. Pro jednou zase něco veselého. Mělo to být podzimně laděné, ale jediná podzimní věc je ve finále jeden z obrázků v záhlaví, na kterém jsou listy. Nakonec ani ta oranžová nevypadá moc podzimně. Neva.

Postřeh druhý:

Na Halloween plánuju speciální dýňové záhlaví. Ale možná design nebude jediná výjimečnost. Co vy na to? Stály by jste o nějaké sváteční skce?

Postřeh třetí:

Za padesát fanoušků na FB jsem slíbila giveaway. Navíc blog přesáhl dvacet tisíc návštěvníků, což je naprosto úžasné! Takže to skloubím. Jediný error je v datu. Mám toho teď trochu moc a na blog už mi nezbývá moc času. Však to vidíte samy. Ale nebojte se, co jsem slíbila, to dodoržím.

Postřeh čtvrtý:

Ani ne tak postřeh, jako spíše výkřik do tmy. Musím do práce. Né! Nevím jestli jsem se zmiňovala, ale v létě jsme chodila na brigádu, kterou jsme si domluvila i přes rok. Takže teď přes týden smrdím ve škole a o víkendu smrdím v práci. Ave já! Většinou se mi šíleně nechce, ale víte, jako blaho to je když potom všechny peníze můžu rozfofrovat za knížky? Blaho!

Postřeh pátý:

Vyplývá z toho předchozího. Nemám moc času na blog, tutdíž ani na recenze a na meme jako je Chvástačka. Fakt se těším, až se s vámi podělím o ty kupy knih, které jsme za poslední dva měsíce nakřečkovala, ale pořád se k tomu jakci nemůžu dostat. Možná zítra, až přijedu ze školy. No, vždyť mně znáte:)

Postřeh šestý:

Zrada. Přihlášky na Pottermore měly být otevřeny od začátku října a zatím pořád nic. Že by chyba v Metrixu?

Držte mi palce, ať to v té práci dneska přežiju.

Vaše Misha, doufající, že se strhne konec světa o ona nebude muset ani vytáhnout paty z baráku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama